Doğal Kozmetik Ürün

Nonique ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edin.

Nonique Ürünleri Görüntüle

NONIQUE NEDİR ?

Başarılı formüllü ürün olup, hiçbir kimyasal madde içermez,aynı zamanda cildinizin olması gereken doğal güzelliğini sağlar ve devam ettirir. Biz insanlarında içinde bulunduğu dünyamız ,her şeyi ile birlikte bir uyum içinde yaratılmıştır.

NONIQUE doğada yer alan güzelliklerin bir armoni içerisinde,bir araya getirilerek oluşturulmuş doğal kozmetik üründür. Bu nedenden markamızı oluşturan 4 harf yeşil renkli olup, bize ait çiftliklerde yetiştirilen NONI ağacı ve meyvesine atfedilmiştir. Diğer son üç harf QUE Latin orjinli olup,ve/veya + ilave anlamındadır.Bu ürünlerimizde “NONI” ye ilaveten içerisinde özenle seçilmiş organik ürünleri belirtmektedir.

NONI meyvesi + NONI yaprakları + Diğer bitki ve meyvalar = DOĞAL

Doğa bizlere,bu kaynakların tümünü bünyesinde sunmaktadır. Taze tropikal meyvalar, az bulunan botanik bitki özleri, organik sertifikalı bitki yağlarını formülize ederek bu güzellik ürünleri sizler için hazırlanmıştır.

HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR

Ürünlerimiz BDIH Mannheim, Germany tarafından sertifikalanmıştır.

Gerek nihai üründe, gereksede geliştirme ve test aşamalarında ürünler hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Omurgalı hayvanlardan elde edilen (emu yağı, vizon yağı, dağ sıçanı, kallojen veya canlı hücre) maddeler kullanılmamıştır.

BDIH

BDIH (Sanayi ve Ticaret Şirketleri Federasyonu) Organik ürünlere sertifika veren Alman kurumudur. BDIH işaretli ürünler organik kozmetik kıriterlerini dünya çapında uygun olduğunu simgelemektedir. BDIH işareti taşıyan tüm ürünler, organik(doğal) ürün ve koruyucuları(prezervatifler) içermekte olup ethoksu hammaddeler, silikon, paraben, parafin, diğer petrol ürünleri, PEG içeren maddeler, hayvansal özler sentetik renklendiriciler ve kokular içermez.

NONIQUE NE SÖZLER VERİR?

DOĞAL CİLT BAKIM SÖZÜMÜZ:

Nonique etki ve doğal gücünü, Noni bahçelerinden toplanan organik noni bitkisinden almaktadır. Aloe vera ve diğer yüksek kaliteli sertifikalı organik bileşenler ile mamül hale getirilmektedir.

DOĞAYA VERİLEN SÖZÜMÜZ :

Tüm Nonique ürünleri çevreci olup, doğaya saygılı ve sorumluluk bilinci ile üretilir. Sadece Organik sertifikalı meyve ve bitkilerden üretilmiştir.

DOĞAL GÜZELLİĞE VERİLEN SÖZÜMÜZ :

Nonique mineral bazlı petrol ürünleri, paraben, parafin, PEG, silikon, suni boya ve sentetik kokular içermez.

HERKESE SÖZÜMÜZ :

Nonique hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. İklim ve doğayı koruma açısından palm yağı kullanılmamaktadır.

SONUÇ:
Ürünlerimizi kullanarak memnun kalacağınızı, doğamızı koruyacağınıza inanıyor ve “Doğayı Seviyoruz”, “Organik Ürünleri Seviyoruz”, “Cildimizi Seviyoruz” diyoruz.